1 / 3
Vrati
2.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.04.2023 17:28

Куманово / Куманово

Se prodavaat 6 parcinja na vrati 2 x 3, koristeni za ducanski prostor. 3 parcinja pokrivaat prostor od 2,4 metri sirina I 2 metri visina. Site se prodavaat za 3000 den. Smeneti se poradi stavanje na garazni roletni.

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

Branko
Потврден огласувач
070 25 86 87
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам