1 / 5
Dell Inspirion 1300 povolno
1.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.02.2023 13:00

Карпош / Скопје

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

< 60 GB

РАМ Меморија:

До 1 GB

Модел на процесор:

Intel Celeron

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Postar laptop, funkcionalen. Baterijata treba da se zameni i da mu se dodade exteren WiFi. Raboti na adapter, instaliran Windows XP.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Александар Анѓушев
Потврден огласувач
075400652
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам