1 / 10
VW POLO 1.2 2009GODINA
5.200 €
Цената не е фиксна
23.03.2023 08:00

Велес / Велес

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VW POLO
1.2 BENZIN
55KW 75KS
2009GODINA

FULL OPREMA

NOVI GUMI
2 KLUCA
PARKING SEZORI

PLATENO DAVACKI DO REGISTRACIJA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

AVTO PLAC"KOKI"
Потврден огласувач
075208298
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам