1 / 3
Xbox One - Series S/X Originalen dzojstik - controller
4.000 МКД
20.02.2023 19:45

Кисела Вода / Скопје

Se prodava nov, neotpakuvan dzojstik za Xbox One - Series S /X

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / XBOX

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
076395660
Испрати Е-маил до огласувачот

Xbox One originalen dzojstik - controller

2800 МКД

Xbox 360 dzojstici i dodatoci

1000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам