1 / 10
Се продава куќа во с.Бистрица
150.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.03.2023 10:21

Битола / Битола

Број на соби:

10

Квадратура:

270 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Соларна енергија

Дворна површина:

668 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2007

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

С.Бистрица

Се продава куќа на 3 нивоа и помошен објект од 40 м2.Градена со квалитетни материјали,со парно греење на целата куќа, со котел на дрва и струја и соларно со три панели и централен бојлер од 200 л.Куќата располага со 5 спални,3 кујни и две капатила и гаража во склоп на куќата пренаменета во остава.Цена со договор.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Sasho
Потврден огласувач
072271276
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам