1 / 2
Binokular - Galileo Dvogled 20X40 - Двоглед 20 x 40
1.300 МКД
23.05.2023 12:41

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Nov Dvogled 20x40 Galileo

Po kargo dostava e 150 den

Категорија: Спортска опрема и активности / Останато

Се продава од:

Goran
Булевар АСНОМ Аеродром
Потврден огласувач
076 525 123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам