1 / 5
Dvogled 30x60 - Binokular 30 x 60 - Двоглед
399 МКД
23.05.2023 12:41

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Нови двогледи 30х60
Следува футрола
Достава низ МК се доплаќа 150 ден

Категорија: Спортска опрема и активности / Останато

Се продава од:

Goran
Булевар АСНОМ Аеродром
Потврден огласувач
076 525 123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам