1 / 5
Piaggio Beverly
2.200 €
2.300 €
18.03.2023 13:02

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Piaggio

Вид:

Скутер

Година:

2009

Модел:

Beverly

Километри:

25000

Motorceto e dobro so 37 000km realni
Smeneto ulje motul
Filter, kais, svekica ngk, antifriz, zadna nova guma pireli, i akomulator nov, motorceto e bez vlog spremno za sezona 075 430 208 za cenata ima prostor za dogovor na lice mesto

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
075430208
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам