1 / 8
Suzuki RMZ 250cc
1 €
Цената е фиксна
18.03.2023 13:02

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Suzuki

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2009

Модел:

RMZ

Suzuki rmz 2009god napraven kompleten remont vertex klip,kariki,klipnjaca,ventili, glava, pred 35h
Ulje motul 15-60 0h
Nova predna guma 0h
Zadna guma mouse
Reeaklus
I auspuh akrapovic
Moze zamena za enduro so moja doplata
075 430 208

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Stefan
Потврден огласувач
075430208
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам