1 / 12
Se Prodava Opel Insignia 2.0CDTi 140ks BiXenon
12.200 €
04.03.2023 22:00

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Opel

Модел:

Insignia

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Опрема со која располага возилото:

- Паркинг сензори (напред - назад);
- Климатроник;
- 2 клуча;
- Алуминиумски бандажи;
- Темпомат;
- Мулти функционален борд компјутер;
- Старт стоп систем;
- Команди на волан;
- Сензор за дожд;
- Ауто холд;
- Opel Eye front camera;
- Навигација;
- Кожен (Cosmo) салон;
- BiXenon фарови;
- Keyless;
- Греење и ладење на седишта;
- Меморија на седишта;
- Абс;
- Аср;
- Серво волан;
- Електрични стакла;
- Електрични огледала со автоматско собирање;
- Кожен волан;
- Махагони;
- Централно заклучување;
- Аларм;
- Далечински управувач;
- Фабричко радио;
- 4 нови гуми Sava Eskimo HP 245/45-18;

Возилото е на реална километража без никакви удари, предмицата е во безпрекорна состојба. Ентериерот нема никакви оштетувања. Вреди да се види. Може да се проба и провери во сервис по ваша желба!

Без замени!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071350588
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам