1 / 7
Mercedes-benz c200cdi Blueeffienci euro5 moze zamena
10.500 €
18.03.2023 09:41

Велес / Велес

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 200

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5


Voziloto e komplet ispravno,servisirano
Registrirano so zelen karton,Avangard oprema
Moze zamena so vasa doplata
078608792 ili 077760243

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Toni
Потврден огласувач
078608792
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам