1 / 4
Се продава POLO во екстра состојба
6.300 €
26.01.2023 17:27

Виница / Виница

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2024

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Се продава POLO во екстра состојба тел 070560742

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

BB Vintrans
Потврден огласувач
070560742
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам