1 / 5
Муниција за Хефталица PARKSIDE
700 МКД
28.04.2023 11:52

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Муниција за електрична хефталица PARKSIDE.
1. Паковање 3000 парчина
1500 парчина - должина 15 мм. ширина 6 мм. дебелина 1 мм.
1500 парчина - должина 20 мм. ширина 6 мм. дебелина 1 мм.
2. Паковање 2000 парчина
2000 парчина - должина 25 мм. ширина 6 мм. дебелина 1 мм.
Цена 700 ден. од паковање.
Информации на тел.
075 - 581 - 117
ГОРАН

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

РИСТЕ
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам