1 / 11
Ски опрема/Ski oprema
2.000 МКД
04.02.2023 10:04

Битола / Битола

ELAN X Carve 2.0 168cm
2500денари
Elan PSX Detonator Monoblock 177cm
2500денари
(фотките не се од нив, ама тој модел е и боја)
И супер зачувани
Скии детски HEAD 117cm
4200денари
Кацига ALPINА 55-58cm
2000денари

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
075377373
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам