1 / 8
Oprema za Kross / Cross / Enduro - XL/XXL
По Договор
05.02.2023 09:07

Битола / Битола

Марка:

Kawasaki

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2022

Модел:

Oprema

Oprema za Kros - se e kako novo,bez ostetuvanja !!!!!!
- Cizmi br. 45 ( 6000den )
- Odelo gorno/dolno XL/XXL ( 6000den )
- Kaciga 60/63sm ( 5000den )
- Stitnici za noze so preklop ( 2000 den )
- Naocari + Narakvici ( 2000den )
Opremata e iskoristena nekolku pati i e ramno na nova!!!!
Mala korekcija na cena za SE komplet !!!
Tel. 078 813 111

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Огласи
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам