1 / 10
Motokultivator 509 dizel
1.700 €
23.03.2023 15:57

Куманово / Куманово

Se prodava motokultivator 509 cuvan domakinski koristen za svoi potrebi
So nego odi
Freza 2pluga kom drljaca
Informacii na telefon
071355818 KIRO

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
078365116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам