1 / 1
Daewoo tiko
1 €
31.01.2023 13:05

Неготино / Неготино

Марка:

Daewoo

Модел:

Tico

Година:

1998

Гориво:

Бензин

Километри:

40000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

22 kw / 30 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Prodavam alternator.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
076430636
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам