1 / 12
Opel korsa C 1.4
3.000 €
31.01.2023 13:45

Велес / Велес

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2006

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava opel corsa 1.4 benzin-plin registrirana do septemvri 2023 mn ekonomicno vozilo kontakt na tel 078464 330 miki

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Sanja
Потврден огласувач
078464332
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам