1 / 4
Машина за перење садови
7.500 МКД
Цената не е фиксна
15.02.2023 12:05

Битола / Битола

Се продава машина за перење садови Favorit. Машината е многу малку користена, затоа и се продава. Големината е 12сетови, а димензии се 80×60×60см.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
075589580
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам