1 / 4
Bebesko Krevetce
4.500 МКД
Цената не е фиксна
18.03.2023 23:58

Гази Баба / Скопје

Се продава бебешко креветче 60x120 користено е ептен малку, како ново е
Информации на

070284731
Васе

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

Aleksandar (Acko)
Stajkovci
Потврден огласувач
078377377
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам