1 / 7
ROSSIGNOL ski i oprema komplet
200 €
23.01.2023 07:55

Тетово / Тетово

Se prodavaat komplet ski so vezovi marka Rossignol 128cm. Steki, konduri Salomon br.37-38 i kaciga.
Za povekje info na tel.

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Се продава од:

Perica
Потврден огласувач
070575260
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам