1 / 3
GIVI Kufer
100 €
05.02.2023 15:23

Аеродром / Скопје

Se prodava GIVI kufer 33L.
Super sostojba, ne mnogu koristen.
Doagja komplet so drzac original GIVI.
Odgovara na poveke modeli, vozen na Piaggio Beverly

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Додатоци на мотори и мопеди

Се продава од:

A
Потврден огласувач
078605712
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам