1 / 3
Куќа
2 €
22.01.2023 20:15

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

15

Квадратура:

400 m²

Број на спратови:

4 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

5 Балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Петре Прличко

Семејна куќа на левата страна на град Велес. Со директен поглед на река Вардар, без можност за попречување на погледот. Индивидуално парно греење. Можност за физичка поделба од типот на станбена зграда за повеќечлено семејство како и пренаменување во деловен објект за повеќекратна намена. Преден функционален двор со можност за пренамена Во близина на автобуска станица, медицинска установа, пазар, училиште, минимаркети и поголеми маркети и центарот на градот.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
075580004
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам