1 / 6
BMW X3 3.0d 218kw na delovi
2 €
22.01.2023 20:35

Кичево

Марка:

BMW

Модел:

X 3

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

218 kw / 296 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Bmw x3
3.0dizel
218kw
Na delovi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Sejdo
Trpe blazeski 21
Потврден огласувач
078268198
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам