1 / 7
Mitsubishi Grandis 2.0dpf 140kw na delovi
1 €
22.01.2023 20:44

Кичево

Марка:

Mitsubishi

Модел:

Grandis

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Mitsubishi grandis
2.0 dpf 140kw
2008godina
Na delovi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Sejdo
Trpe blazeski 21
Потврден огласувач
078268198
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам