1 / 7
Mazda 5 2.0d 2006 na delovi
3 €
22.01.2023 20:48

Кичево

Марка:

Mazda

Модел:

5

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

112 kw / 152 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Mazda 5
2.0 dizel
2006
Na delovi
078268198

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Sejdo
Trpe blazeski 21
Потврден огласувач
078268198
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам