1 / 1
SE PRODAVA PLAC
350.000 €
17.03.2023 11:10

Гостивар / Гостивар

Квадратура:

296 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava gradezna parcela vo Gostivar so broj 7156/1 i 7156/2.
DUP zona 2 - Opstina
A. 2.10 i A. 2.11
Cena 350 000 €
Za informacija na broj
072/314-344
Srebre

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Brane
Потврден огласувач
076420011
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам