1 / 7
Stan na pet minuti od centar vo Ohrid
1 €
10.03.2023 17:29

Охрид / Охрид

Број на соби:

4

Квадратура:

74 m²

Греење:

Друго

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2007

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Ohrid Bul. Turisticka bb

Stan vo Ohrid vo kvalitetna zgrada so parking.
Stanot e renoviran be, nikako vlozuvanje na cetvrti kat so lift, severoistok vo povrsina od 74 m2 raspolaga so komotna dnevna soba, trpezarija, kujna, terasa, dve spalni, hodnik, toalet, se prodava so vgradenite elementi.
Cena 93.000 evra
Inff na tel 077 969 012

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Agencija za nedviznosti i marketing Sajce
ul.Dimitar Vlahov br.14
Потврден огласувач
077 969 012
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам