1 / 1
Креветче
3.000 МКД
Цената е фиксна
19.02.2023 20:23

Ѓорче Петров / Скопје

Продавам:
- две детски креветчиња од Енци Менци, слични како на сликата. Едното е со фиока (цена 3500 денари), другото е без фиока (цена 3000 денари).
- два душеци од Енци Менци, најквалитетните од нивната понуда (цена 1500).

Сите производи може одделно да се купат.

За еден комплет креветче со душек гратис навлаки за креветче и постелнини.

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

Irena
Потврден огласувач
078291000
Испрати Е-маил до огласувачот

Креветче

3000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам