1 / 5
Se prodava passat karavan
1.450 €
25.01.2023 23:12

Гостивар / Гостивар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

1996

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Останато

Benzin/plin so A test
A test na foli
Registrirana do 29.04.2023
Dobra sostojba
Mozna zamena samo so pikap
Radio so usb
Nov akumulator so 2 godini garancija
Info na 070594687

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Sefer
Потврден огласувач
070594687
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам