1 / 12
SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO CENTAR VO BLIZINA NA KLINIKA
550 €
12.02.2023 19:20

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

80 m²

Греење:

Централно

Спрат:

8 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Centar, vo blizina na Klinika

ШИФРА- 1047

„ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува нов убаво наместен трособен стан во Центар во близина на Клинички центар. Станот е комплетно наместен со нов мебел и бела техника и поседува две паркинг места.

- 80м2
- 2 спални
- бања+гостински тоалет
- дневна+кујна+трпезарија
- тераса
- 8 спрат со лифт
- греење централно
- 2 паркинг места

цена: 550еур. + режиски трошоци

☎ 071 343 224
071 343 221
075 445 667
✉ deltanedviznosti1@gmail.com

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од: Претпријатие

"ДЕЛТА" агенција за недвижности
Потврден огласувач
+389 75 445 667
Испрати Е-маил до огласувачот

SE IZDAVA LUX OPREMEN DUPLEX VO CENTAR KAJ BUGARSKA AMBASADA

1300 €

SE IZDAVA PREKRASEN DVOSOBEN STAN VO AVTOKOMANDA , EAST GATE

320 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам