1 / 1
Se izdava deloven kancelariski prostor
1 МКД
23.01.2023 11:20

Кавадарци / Кавадарци

Se izdava(deloven, kancelariski, magacinski) prostor za koristenje na Narodna Tehnika Kavadarci so sopstveno dvorno mesto i parking prostor!!! Site zainteresirani mozat da se javat na tel. 077 967 191

Категорија: Останато

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
078429000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам