1 / 2
Се продaвa куќa во нaселбa Дујле
48.000 €
15.03.2023 15:13

Штип / Штип

Број на соби:

4

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Запад

Адреса:

Битолскa 4

Ценaтa не е фикснa

074603442 - Viber
078730074 - Viber

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Тони
Потврден огласувач
074603442 - Viber 078730074 - Viber
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам