1 / 2
Se prodava oksigen
11.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.03.2023 13:38

Штип / Штип

Se prodava oksigen vo sistem so rezacka i manometri ,,
Tel ,, 078 999 -472

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
0038978999472
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам