1 / 1
Интервенирам веднаш
500 МКД
31.05.2023 06:48

Аеродром / Скопје

Инсталација и преинсталација на Windows XP, Win 7, Win 8, Win 10 i Win 11 по цена од 500 ден.(Windows + Office + сите драјвери) во рок од 24 часа на превземање на компјутерот. Чиста активација без малициозни пачеви. Јас го зимам, јас го враќам a може и кај Вас дома.
П.С. Windows 11 го инсталирам и на системи кои ги немаат препорачаните спецификации барани од Мајкрософт.

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

Alfa
Потврден огласувач
077409294
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам