1 / 9
ZASTAVA 750, FICO, FIKJO , FIKO
350 €
Цената е фиксна
25.03.2023 13:19

Велес / Велес

Марка:

Zastava

Модел:

750

Година:

1980

Гориво:

Бензин

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

18 kw / 24 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Se prodava Zastava 750, god na proizvodstvo 1978,KOMPLETNO E ZA RESTAVRACIJA!!! Potrebno e popravki za da bide vo vozna sostojba, motorot ne e zariban! Dokumenti i prevod ima,tablici i soobrakjajna odjaveni; Ako vi e skapo ne se javuvajte, ne vi e ponudeno so sila i barajte si poevtino! Znaci ne e vo vozna sostojba, ne e od salon i ne mi barajte perfekcija!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
071360072
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам