1 / 12
Se izdava Stan 70m2 celosno opremen
220 €
23.01.2023 14:33

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Sv. Kliment Ohridski

Trosoben stan sloboden od 01.02.2023
Celosno opremen so nov mebel , se naogja na ul. Sv.Kliment Ohridski (Grcka zgrada) na prizemje.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Nikola
Потврден огласувач
071 299 249
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам