1 / 12
Nisan micra1.5 dci
10.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.02.2023 10:18

Кичево

Марка:

Nissan

Модел:

Micra

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

70000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava nisan micra 1.5 dci donesena od swajcarija so pominati 70000km dizel 2017 godina NECARINETA NA STRANSKI TABLICI treba da se carini

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

dragan
Потврден огласувач
071360207
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам