1 / 2
MAN TGA 18.430
1 €
23.01.2023 15:38

Ѓорче Петров / Скопје

Se prodava MAN TGA 18.430 godina 2005/2006

Povekje informacii Dragan 075 338 960
Goran 077 543 704

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

dragan
Потврден огласувач
075338960
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам