1 / 12
Elektricen velosiped CUBE Bosh Active Line Plus 400
920 €
18.03.2023 09:02

Карпош / Скопје

Вид на велосипедот:

Електричен

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

Prodavam Elektricen velosiped CUBE
Bosh Active Line Plus Motor
BOSCH Power Pack 400 Li-ion battery, with a capacity of 400Wh

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

saso
Потврден огласувач
070252445
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам