1 / 6
Vw golf 5 plus
5.000 €
23.01.2023 16:29

Кичево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf Plus

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

1.9 тди, еуро кука со атест, комплет нови гуми 4 летни и 4 зимски, направен сервис пред 1 месец

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Симона
Потврден огласувач
078260104
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам