1 / 6
Polovni branici za audi a5 2012 g i a4 2012
По Договор
03.03.2023 23:09

Кичево

Марка:

Audi

Модел:

A5

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

35000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Polovni branici za audi a5 2012 i audi a4 2012

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Adnan
Leninova br20
Потврден огласувач
071933115
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам