1 / 1
Parcela od 638m2 vo Tetovo - stanbena
200.000 €
25.03.2023 11:43

Тетово / Тетово

Квадратура:

638 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava pacela vo Tetovo kaj stanbena.

Parcelata ima vkupna površina od 638m2 i istata izleguva na dva pata od koj edniot e na ulica Braḱa Miladinovi.

Cena: 200 000 evra.

Za povekje infomacii obratete se na brojot 077/641-410 ili posetete ne vo našata kacelarija.

Šifra: 01-35/21

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Parcela od 3273m2 vo Neproshteno

22 €

Parcela od 3217m2 vo Leshok

40 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам