1 / 4
se prodava plac
1 €
25.03.2023 11:14

Охрид / Охрид

Квадратура:

500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

se prodava plac vo Leskoec
070 577 622 Goran

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070577622
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам