1 / 3
LG
1.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.05.2023 01:08

Битола / Битола

Марка:

LG

Производ:

CRT - Класични

Големина:

51 cm (20 inch)

Користен

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

Марио
Потврден огласувач
075808461
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам