1 / 1
Se prodavaat tepisi I stazi
2.900 МКД
Цената не е фиксна
30.05.2023 11:32

Прилеп / Прилеп

Se prodavaat 2 tepisi I 2 stazi od turski proizvoditel.
Istite se vo dobra sostojba,bez fleki Ili ostetuvanja.
Dimenzii na tepisite 150x235cm
Dimenzii na stazite 80 x 150cm

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Теписи и Теписони

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
070259100
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам