1 / 7
Gitarsko Pojacalo Road
300 €
12.02.2023 15:51

Скопје Центар / Скопје

Се продава од:

A
Потврден огласувач
071444252
Испрати Е-маил до огласувачот

Balckberry blackbery

2500 €

Procesor i7-870

4200 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам