1 / 8
alfa romeo 1.6 plin i skuter 50cc
По Договор
25.03.2023 13:53

Охрид / Охрид

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Alfa 146

Година:

1996

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

registrirana cela godina so atest plin.ispravna vo vozna sostojba.skuterot e ispraven servisiran so dokumenti. informacii na 071 255 832

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

_ _ _ _
Потврден огласувач
070964688
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам