1 / 8
SLEP SLUZBA SE PRODAVA
12.500 €
Цената не е фиксна
15.03.2023 21:35

Битола / Битола

se prodava fabricki slep WV L80
140 ks turbo motor MAN
FULL hidraulika
KIP platforma stabilizatori makarata 15t dvizi levo desno
BRILE za ftora kola
toj so ja razbira i raboti ova rabota kamiono cuda praj

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
070544333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам