1 / 9
FORD ECOSPORT SUV EDINSTVEN PRIMEROK TOP PONUDA
По Договор
Денес 11:45

Битола / Битола

Марка:

Ford

Модел:

EcoSport

Година:

2015

Гориво:

Бензин

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

92 kw / 125 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

FORD EcoSport turbo titanium 125 Ks
-NOVO NA PAZAR -EDISTVEN PRIMEROK
- TITANIUM nivo na OPREMA (FUL)
- UVEZENO OD SVAJCARIJA-EDEN SOPSTVENIK - MK REGISTACIJA
- MAXIMALNO CUVANO vozi kako NOV AVTOMOBI ,BEZ ZABELESKI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

...
Bitola
Потврден огласувач
075665081
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам